Nowe mieszkania w Lublinie.


Witajcie.
Dzisiejszego posta kieruję do osób poszukujących nowego mieszkania w Lublinie. 
Niedawno nawiązałam współpracę z firmą Inwestor Dom, która obecnie prowadzi inwestycję przy ul. Wyżynnej na osiedlu Czuby. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczona ich podejściem do pracy i klienta!

Ale od początku.
Inwestor to firma budowlana z dwudziestoletnim
doświadczeniem, oferująca pełną gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych. Podstawową regułą działania w firmie jest zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości obsługi oraz produktów.
Na tej samej zasadzie, Inwestor prowadzi wszystkie swoje inwestycje deweloperskie, z których aktualna to budowa kompleksu dwóch budynków przy ul. Wyżynnej. Jej zakończenie przypada na IV kwartał 2015 roku, a mieszkania można rezerwować już w tej
chwili.
Wyżynna to oczywiście świetna lokalizacja; nie dość, że na znanej lublinianom dzielnicy Czuby, to jednocześnie niedaleko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Mam więc z jednej strony wszystkie zalety miasta – sklepy, szkoły, dobrą komunikację miejską, a z drugiej, spokój oraz bliskość przyrody i terenów rekreacyjnych.
Obydwa budynki są wyposażone w windy, sieć światłowodową i przyłącze do sieci LPEC (czyli ciepło „miejskie”). Na poziomie -1 mamy garaże, a dodatkowe miejsce do parkowania będą na
dworze. Same budynki mają prostą, elegancką bryłę; jeden jest cztero-, a drugi pięciopiętrowy, więc nie są przytłaczające. Do ich budowy są wykorzystywane materiały wysokiej jakości – Inwestor to w końcu również hurtownia budowlana.
Od południowej strony w mieszkaniach będą balkony, co jest ogromnym atutem – wychodzą one na tereny zielone. W ofercie są mieszkania różnej wielkości, od 32 do 91 m2, zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać naturalne światło i uzyskać efekt przestrzeni. Na wizualizacjach
możemy zobaczyć proponowane układy pomieszczeń. Zauważcie, że największe mieszkania mają po dwa balkony z różnych stron, co jest ich ogromną zaletą. Oczywiście, możemy też wspólnie zastanowić się nad nowymi aranżacjami – konstrukcja budynków umożliwia przesuwanie ścian działowych i dostosowanie mieszkania do własnych potrzeb i oczekiwań.
Mieszkania budowane przez Inwestor Dom przy ul. Wyżynnej polecam wszystkim szukającym wysokiego standardu oraz komfortu w zielonym i
spokojnym miejscu. Bliskość natury i jednocześnie dobre połączenia autobusowe do centrum tworzą idealne miejsce codziennego życia. To również bardzo atrakcyjna lokalizacja dla rodzin z dziećmi – obok budynków powstaje kompleksowy plac zabaw.
Zachęcam do zapoznania się z ofertą  firmy Inwestor Dom i do zakupu mieszkań przy ul. Wyżynnej. Sama ostatnio przeglądałam oferty kilku lubelskich deweloperów, i ta jest z pewnością bardzo atrakcyjna.

Na koniec wspomnę jeszcze, że
deweloper pomaga w załatwieniu formalności kredytowych przy zakupie mieszkań, wiele materiałów budowlanych i wykończeniowych dostaniecie też na miejscu, a ja ze swojej strony udzielam atrakcyjnego rabatu przy zamówieniu kompleksowego projektu wnętrz mieszkania zakupionego właśnie w Inwestorze Dom. 
Popularne posty