Wiosenne dekoracje na wielkanoc.

    Już za chwilę Święta Wielkiej Nocy. Uwielbiam ten czas, mimo,że mam dużo pracy, bo trzeba wszystko przygotować, jest pięknie. Wokół nas budzi się życie, wszystko zaczyna kiełkować i kwitnąć, a zieleń nigdy nie jest tak soczysta jak na wiosnę. I właśnie ta zieleń powinna być motywem przewodnim na świątecznym stole.

   Dekoracje na te szczególne dni mogą być najróżniejsze, wszystko zależy od waszej pomysłowości
i chęci. Trzeba bowiem nie tylko
wyobraźni, ale również wiele chęci. Nie chcę was zniechęcić do ozdabiania domu na święta, chcę jedynie zaznaczyć, że wymaga to naprawdę dużo pracy, ale warto, bo  dom wygląda pięknie. Czujemy wtedy  jeszcze mocniej ten szczególny czas, a i do wnętrz wkracza wiosna.
  Zgromadziłam w tym poście kilka moim zdaniem bardzo ciekawych i pięknych dekoracji. Są naturalne i stonowane kolorystycznie, nie przytłaczają domu a jedynie podkreślają temat przewodni, czyli nowe życie. Oczywiście mogą nie przypaść wam do gustu, a może

odnajdziecie w nich inspirację na własne dekoracje. Ja najbardziej lubię ozdoby wykonane z naturalnych materiałów jak rośliny i prawdziwe jajka. Mój ulubiony styl to wiejski stół w jasnych kolorach z dominującą soczystą zielenią. Pięknie prezentują się także nakrycia monochromatyczne, które są subtelne i eleganckie.
  Postawcie na naturę, żadnych sztucznych kwiatów i plastikowych jajek, niech wasz stół rozkwitnie wiosną i nowym życiem.
Na moim blogu  http://strefaeko.blogspot.com/ znajdziecie sposoby barwienia jajek naturalnymi barwnikami. Zapraszam i powodzenia w dekorowaniu.

Popularne posty