Kursy i szkolenia LublinWarto inwestować w siebie i swój rozwój !
Człowiek całe życie się uczy- nowych czynności, zachowań i zadań. Dlatego nigdy nie jest za późno, by zmienić swoje życie.

Jeżeli interesujecie Cię projektowanie wnętrz i mebli, hobbistycznie urządzasz ogrody, a może uwielbiasz układanie kwiatów - teraz zainteresowania możesz zamienić w dobrze płatny zawód.

Warto wówczas skorzystać z oferty firmy ProZone, która organizuje kursy i szkolenia z zakresy projektowania wnętrz, mebli i ogrodów, a także kurs florystyczny i szkolenia z obsługi specjalistycznego oprogramowania.
Na kursach i szkoleniach nauczysz się praktycznie i samodzielnie wykonywać konkretny zawód, oraz poznasz podstawy biznesu.
Dzięki kursom zwiększy się Twoja konkurencyjność na rynku pracy lub śmiało poprowadzisz własną firmę.

ProZone.education to firma, która zajmuje się organizacją szkoleń na terenie Lublina. Wszystkie kursy przygotowywane są z dużą starannością i dbałością o klientów, prowadzone w pełni profesjonalnie przez wykwalifikowaną kadrę projektantów, architektów i fachowców z dużym doświadczeniem zawodowym.

W ofercie firmy ProZone  znajdują się kursy i szkolenia:

KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ:

 Składa się z wiedzy teoretycznej i praktycznej.  Na kursie poznasz zagadnienia techniczne dotyczące procesu tworzenia projektów, nauczysz się zasad współpracy z klientami , poznasz materiały i trendy panujące w świecie designu. Na zajęciach nauczysz się podstaw obsługi programów sketchup i v-ray.
Aby w pełni przygotować się do wykonywania zawodu projektanta wnętrz należy ukończyć I i II stopień. Kurs obejmuje 125 godzin zegarowych i jest organizowany w trybie tygodniowym lub weekendowym.
KURS PROJEKTOWANIA MEBLI I SZTUKI UŻYTKOWEJ

Na kursie nauczysz się projektowania mebli, oświetlenia, elementów dekoracyjnych i użytkowych. Na zajęciach na nowo odkryjesz swoja kreatywność i nauczysz się korzystać z własnej wyobraźni.
Kurs obejmuje 40 godzin zegarowych , zajęcia odbywają się  w trybie tygodniowym i weekendowym.

KURS ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Kształtowanie ogrodów, architektura przestrzeni zielonych , organizacja terenów wokół nieruchomości to niektóre z tematów kursu.
Na zajęciach poznasz trendy w projektowaniu i nauczysz się klasyfikacji roślin. W programie jest także nauka podstaw oprogramowania komputerowego
Kurs obejmuje 100 godzin zajęć w trybie tygodniowym lub weekendowym.

  KURS FLORYSTYCZNY 
Piękny i bardzo przyjemny kurs łączący zagadnienia teoretyczne z zajęciami praktycznymi.  Praca z żywymi roślinami , w oparach zapachów kwiatów i otoczeniu pięknych kolorów i kształtów- takie zajęcia to sama przyjemność. W takiej atmosferze nauczysz się nowego zawodu lub rozwiniesz swoje hobby.
Florystyka to praca manualna i jej organizacja- to przede wszystkim główne zagadnienia zajęć, reszta to twoja niczym nie ograniczona wyobraźnia.
Tematyka zajęć obejmuje pełną gamę zagadnień związanych z florystyką.
Zajęcia obejmują 50 godzin w trybie tygodniowym i weekendowym.
SZKOLENIE Z OBSŁUGI PROGRAMU SKETCHUP I V-RAY

Szkolenie obejmuje praktyczną naukę obsługi programu sketchup i v-ray.
Szkolenie z programu Sketchup to 24 godziny zajęciowe.
Szkolenie z programu v-ray to 18 godzin.

Zapraszamy do korzystania z oferty firmy ProZone.education. Ciekawie prowadzone zajęcia przez wykwalifikowaną kadrę , materiały dydaktyczne, duuużo wiedzy przekazywanej w przystępny sposób i miła atmosfera to atuty kursów ProZone, ale możliwości jakie się otwierają po ukończeniu zajęć to ogromna zaleta.
Wejdź na stronę www. prozone.edu.pl i wykup szkolenie - terminy uciekają!!!
Dla wszystkich naszych czytelników, którzy wykupią kurs lub szkolenie w ProZone specjalny rabat.
Wystarczy w uwagach formularza zgłoszeniowego wpisać hasło:" blog StrefaDom", otrzymasz 10 % rabatu na wybrany kurs lub szkolenie.

www.ProZone.edu.pl
Komentarze

Popularne posty